Emocje, pewność siebie oraz zachowania

Zachowania w hipnozie, w tym także konkretne emocje to niewątpliwie największy atut samego stanu transu. Hipnoza daje ogromne możliwości w kwestii budowania niemal dowolnych stanów emocjonalnych oraz zachowań. Jest to najbardziej uniwersalny środek do wpływania na swoje emocje oraz podejście do wybranych spraw. W tym dziale znajdziesz nagrania hipnotyczne, które pomogą Tobie w samokontroli emocji, pewności siebie oraz wielu zachowań.

Kontakt bez barier wiekowych. Wspólny język z każdym.

20 12.2018
Nagranie do autohipnozy na poprawę kontaktu, niezależnie od wieku drugiej osoby.

Nagranie do autohipnozy na poprawę kontaktu, niezależnie od wieku drugiej osoby. Specjalnie dla tych wszystkich osób, które mają przekonanie, że z wiekiem następuje wyraźna przepaść w kontakcie stworzyłem tę hipnozę. Zmieni ona przekonanie i podejście do osób, które są wyraźnie starsze lub wyraźnie młodsze od nas. Z racji na to, że mam konkretne doświadczenie w kontaktach z osobami z szerokiego przedziału wiekowego wiem, że z wiekiem zmiana w charakterze nie jest tak duża, jak wielu osobom się wydaje. Oczywiście: nabywamy doświadczenia życiowego, przeżywamy lepsze i gorsze momenty, usamodzielniamy się coraz bardziej, ale sam charakter i komunikacja zostają praktycznie nienaruszone mimo tego. Najlepiej to widać w sytuacjach, gdy nie wiesz, z kim prowadzisz dialog i nie są poruszane charakterystyczne elementy dla danej grupy wiekowej (np. rozmowa o rencie, pracy, szkole). Można wręcz nieraz odnieść wrażenie, że osoba ma cechy innych grup wiekowych - jest młodsza, niż nam się wydaje lub starsza, niż nam się wydaje. Kiedy bazując na własnych doświadczeniach zauważyłem ten fakt postanowiłem podzielić się nagraniem, które usunie ograniczające przekonania. Sama świadomość tego, że od pewnego progu wiekowego (około 15-16 lat) charakter się niemal nie zmienia mogłaby nie wystarczyć. Ta hipnoza zniesie niewłaściwe przekonania na głębszym poziomie, rozwinie Twoją komunikatywność i da Tobie możliwość porozumienia się z dosłownie każdą grupą wiekową.

Hipnoza na zwalczanie stresu i lęku społecznego.

14 01.2018
Zwalczanie stresu i lęku społecznego za pomocą hipnozy - okładka pliku mp3.

Nagranie, które pomaga zlikwidować objawy stresu i lęków społecznych dzięki hipnozie. Przytłaczające przeżycia z przeszłości w kontaktach z rówieśnikami, rodziną czy ogólnie: swoim otoczeniem, wpływają nieraz na dłużej na nasze samopoczucie i szeroko pojętą pewność siebie w zwykłych sytuacjach społecznych. Efektem bywa odczuwanie lęku przed jakąkolwiek formą kontaktu. Podświadomy lęk przed ponownym doświadczeniem tego, co było dla nas okrutne utrudnia normalne funkcjonowanie. Lęk potrafi być obecny nawet wtedy, gdy w zasadzie nasze życie zmieniło się w znaczącym stopniu od tamtych nieprzyjemnych okresów. Nie ma już wspólnego mianownika między tym jak było a tym jak jest, a mimo tego lęk pozostaje. To nagranie w głównej mierze właśnie tego rodzaju lęk społeczny będzie eliminowało.

Hipnoza na redukcję nadwrażliwości i emocjonalnej natury

06 12.2017
Hipnoza na redukcję nadwrażliwości ic

Nagranie pomaga zwalczyć nadwrażliwość emocjonalną dzięki hipnozie. Sugestie, które są w nagraniu skupiają się między innymi na wyłączeniu mechanizmu powracania do tych samych sytuacji i przeżywania ich na nowo. Hipnoza redukuje intensywność przeżywanych emocji oraz okres ich przeżywania. Zmniejsza chęć płaczu w wyniku nadmiernego nagromadzenia ładunku emocjonalnego i zwiększa pewność siebie w obszarach, które mogą wpływać na nadmierną emocjonalność.

Zostań liderem. Budowa postawy zwycięzcy.

23 11.2016
Jak zostać liderem? Hipnoza mp3 pomoże Tobie to osiągnąć.

Na to nagranie do autohipnozy musieliście czekać długo. Po dłuższym braku aktualizacji strona wraca do życia z nowym, obiecywanym transem. To nagranie jest odpowiedzią na pytanie "Jak mogę stać się liderem?" lub "Jak skutecznie prowadzić grupę? Jak nabyć cechy przywódcy i zwycięzcy?". Dzięki mojemu prowadzeniu Twoja podświadomość pozna sposoby na osiągnięcie tego celu.

Pojęcie lider jest dość złożonym terminem. Lider posiada liczne cechy przywódcze, ale również i twórcze. Lider to osoba, która nie powstrzymuje się przed podejmowaniem nowych inicjatyw i prowadzeniem już istniejących. Potrafi inspirować, kierować, prowadzić. Taka osoba jest niezależna i samodzielna. Bez problemu kieruje się własnym zdaniem, ale jest też otwarta na uwagi innych (a wbrew pozorom: jest to rzadka cecha u ludzi, gdy w grę wchodzą nowe, odważne idee). Lider panuje również nad własnymi emocjami i nie pozwala sobie na bycie kierowanym przez nie. O tym i innych kwestiach - jest to nagranie. Pozwoli Tobie na zbudowanie wewnętrznej postawy na poziomie podświadomym zgodnie z cechami, jakie symbolicznie przypisałem do postaci o etykiecie "lider".

Odwaga życiowa. Dążenie do zmian.

30 08.2015
Odwaga życiowa. Dążenie do zmian. Hipnoza w formacie MP3.

Termin odwaga życiowa odnosi się do tych wszystkich rzeczy, które zazwyczaj nie wymagają od nas motywacji czy wiary w siebie. Odwaga życiowa to wszystkie te akcje, które wymagają od nas chęci zmiany czegoś w swoim życiu. Przyzwyczajenie do obecnej sytuacji często odbiera nam wolność wyboru. Po kilku latach (lub nawet miesiącach) człowiek jest już tak bardzo zakorzeniony w swojej strefie komfortu, że nie potrafi z niej wyjść. Pojawiają się wtedy trudności z podejmowaniem tych wszystkich decyzji, które będą oznaczały dla nas coś zupełnie nowego w życiu. Nawet jeśli zmiany są dla nas korzystne, a obecna sytuacja nas przytłacza, to miewamy trudności z wyjściem z niej poprzez dokonanie odpowiednich wyborów. Hipnoza w formacie MP3 z tego nagrania pomoże Tobie przezwyciężyć ten strach.

To nagranie będzie szczególnie pomocne dla Ciebie jeśli:

  • jesteś w toksycznym związku, w którym się dusisz lub otaczają Ciebie takie osoby, a obawiasz się pozostać sam/sama
  • chcesz, ale boisz się zmiany pracy mimo, że obecna Cię przytłacza lub zarabiasz w niej za mało
  • boisz się rozpoczęcia własnej działalności nawet wtedy, gdy ryzyko strat jest małe, a od dawna o tym myślisz
  • nie masz odwagi wreszcie pójść i zrobić prawa jazdy
  • boisz się zrobić "ten krok" i oświadczyć się partnerce, którą kochasz lub powiedzieć co czujesz naprawdę do swojego przyjaciela/przyjaciółki (zakochałeś/łaś się i wierzysz, że tamta osoba również)
  • boisz się podejmowania nowych wyzwań mimo że wiesz, że może to wyjść na lepsze

To nagranie będzie dla Ciebie rozwiązaniem. Jest to najdłuższe pod względem ilości sugestii nagranie, które jest upublicznione w ramach serwisu na ten dzień.

Radzenie sobie po zakończeniu przyjaźni.

15 06.2015
Jak poradzić sobie po zakończeniu przyjaźni? Hipnoza (okładka 3D)

Jak poradzić sobie po zakończeniu przyjaźni? Jak pozbyć się toksycznych znajomości? Hipnoza w tym pomaga - zwłaszcza gdy więź emocjonalna była dla nas toksyczna. Stwierdzenie, że każdy z nas doświadczył chociaż raz tego typu znajomości byłoby być może nadużyciem, ale problem jest powszechny. W czasach, kiedy internet zastępuje prawdziwe życie, a wirtualne znajomości prawdziwe przyjaźnie dochodzi do wypaczenia emocjonalnego. Ludziom coraz częściej się wydaje, że "prawdziwy świat" czeka na nich również w sieci. Efekt jest taki, że wzajemnie siebie ranią, bo idealizują świeżo poznane osoby. Oczywiście: w tej chwili uogólniłem, ale nie sposób nie zauważyć, że coś niedobrego się dzieje przez to, że w sztuczny sposób wykreowaliśmy "społeczność" nie w życiu, a w sieci. Cierpią na tym również te realne znajomości, gdyż zamiast koncentrować się na osobach, które poprawiają jakość naszego życia - zaczynamy się skupiać na "nowościach wśród znajomych z sieci'.

Zwierzę mocy

12 10.2014
Identyfikacja w głębokim transie (DTI) ze zwierzętami.

Zwierzę mocy, to nagranie stworzone na bazie jednego z pierszych transów, który przed laty zadziałał na mnie bardzo dobrze. Jeszcze zaczynając swoją przygodę z hipnozą, gdy mnie poprowadzono według analogicznej techniki miałem szereg pozytywnych zmian w swojej pewności siebie. Stałem się bardziej otwarty i zacząłem dużo więcej obserwować, niż wcześniej. Dużo łatwiej niż do tej pory przychodziła mi rozmowa z innymi. Bezpośrednio tej samej nocy po transie przyśniło mi się, że miałem zielone oczy węża. Miałem siłę oraz odwagę, aby przeciwstawić się we śnie osobom, które chciały mnie skrzywdzić fizycznie. To jedno z tych nagrań, do którego mam sentyment i pamiętam, ile we mnie zmieniła ta sama technika. Po latach: uważam, że nie należało specjalnie wiele poprawiać w tekście, który był pisany jeszcze w 2005 roku. Podstawą nagrania jest technika identyfikacji w głębokim transie (DTI deep trance identification).

Prawo przyciągania. Klucz do zdobywania szczęścia.

24 09.2014
Jak mieć więcej szczęścia? Jak zmienić swoje życie? Hipnoza i prawo przyciągania.

Jak mieć więcej szczęścia? Jak zmienić swoje życie? Hipnoza i prawo przyciągania jest odpowiedzią na tak postawione pytania. Powszechnie oczywiste i wiadome jest, że nasza postawa wpływa na reakcje otoczenia i to, w jaki sposób inni wchodzą w interakcję z nami. Frustracja z powodu braku czegoś lub przeżywania czegoś jest zauważana przez osoby, z którymi przebywamy. Te osoby, podobnie jak nasza podświadomość, na poziomie podświadomym często chcą nam dostarczać tych samych emocji, które przeżywamy często i intensywnie. My sami prowokujemy w nieświadomy sposób innych do dostarczania nam tych emocji. Dlaczego? Ponieważ często jest to fundament naszej osobowości. Czy zauważasz tendencję, że spotykasz w swoim życiu osoby o podobnych cechach wyglądu, podobnych doświadczeniach, podobnym charakterze niezależnie od tego, w jakich okolicznościach je poznajesz? Czy w Twoim życiu zbyt często dochodzi do analogicznych sytuacji, których chcesz unikać? To jest właśnie prawo przyciągania. Zachowując się i skupiając swoje emocje w obrębie tego samego spotyka nas ciągle to samo. To nagranie pomoże Ci ukierunkować swoje emocje na inne cele i pobudzić swoje wnętrze do tego, żeby te cele były w Twoim zasięgu.

Magnes finansowy: etat Twoich marzeń

21 08.2014
Jak znaleźć pracę swoich marzeń? Magnes finansowy w hipnozie.

Obiecywane od dłuższego czasu na fanpejdżu strony na facebooku nagranie "Magnes finansowy: etat Twoich marzeń". Jak się przygotować psychicznie do rozmowy rekrutacyjnej? Jak do niej doprowadzić? Jak podświadomie (i świadomie) napisać swoje CV, żeby szybciej znaleźć dobrą pracę? Jak ją przyciągnąć? Na te pytania odpowie to darmowe nagranie do autohipnozy. Hipnoza pośrednia może w znacznym stopniu pomóc Tobie zwłaszcza w zbudowaniu właściwej postawy podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zyskasz dzięki temu to, co kluczowe: pewność siebie, uśmiech, ogólną postawę, która sprzyja zrobieniu dobrego wrażenia. Ponadto zmieni się również Twoje podejście do procesu szukania pracy, co będzie miało wpływ na jej efektywniejsze szukanie.

Wystąpienia publiczne

01 06.2014
Jak sobie radzić w trakcie wystąpień publicznych? Jak mówić z pewnością siebie w głosie?

Jak sobie radzić w trakcie wystąpień publicznych? Jak mówić z pewnością siebie w głosie? Przekonaj się ściągając darmowe nagranie do samodzielnej hipnozy. To nagranie nie tylko wpłynie na Twoją pewność siebie, ale również i na ogólny sposób mówienia. Są w nim użyte sugestie, które poprawią płynność Twojej mowy, melodyczność głosu, oraz jego barwę. Za pomocą identyfikacji w głębokim transie (deep trance identification - DTI ) stworzysz pozytywną wizję siebie, w której przemawianie do innych (niekoniecznie dużej publiczności, ale chociażby również w czasie egzaminów ustnych/matur/rozmowy kwalifikacyjnej) będzie dużo łatwiejsze i bardziej naturalne. Poczujesz, że inni z zapartym tchem śledzą każde Twoje słowo.

Wewnętrzna integracja

11 04.2014
Jak dotrzeć do swoich przeszłych zachowań i cech charakteru dzięki hipnozie?

Nagranie hipnotyczne do poprawienia relacji świadomość-podświadomość. Poprzez wędrówkę po przeszłości za pomocą regresji wiekowej dotrzesz do prawdziwego źródła swojej osobowości oraz zachowań. Zauważając pewne tendencje i zmiany swojego charakteru, które wynikały z podświadomej obrony przed negatywnymi sytuacjami odnajdziesz prawdziwą cząstkę siebie. To wszystko, co ukształtowało Twój charakter, ale nie było z Tobą od początku, a niejako: zostało narzucone przez silne, emocjonalne doświadczenia - odseparujesz od siebie.

Motywacja bez granic. Hipnotyczny zastrzyk działania.

13 03.2014
Hipnoza mp3: motywacja bez granic.

Dzięki pobudzeniu odpowiednich emocji w stanie hipnozy nasza motywacja może ulec znacznemu podwyższeniu. Przenosząc najprzyjemniejsze emocje z czynności, które uwielbiasz robić na rzeczy, za którymi nie przepadasz możesz podnieść swoją samokontrolę. Dodatkowo stan hipnozy umożliwia w wielu przypadkach wzbudzenie silnych, pozytywnych emocji, które nie muszą wiązać się z logicznymi powodami. Tak samo jak wiele osób odczuwa nieraz nieuzasadnioną radość lub inne emocje, tak samo można bez świadomości samego mechanizmu odczuwać radość, wywołując uczucie na poziomie w pełni nieuświadomionym. To nagranie autohipnotyczne umożliwi Tobie uzyskanie większej motywacji poprzez odpowiednią wizualizację celu oraz dodatkowe wzmocnienie dążenia do niego poprzez właściwe nastawienie emocjonalne.

Pokochaj swoją pracę

02 03.2014
Jak polubić pracę na etacie? Hipnoza w zmianie zachowań.

Nagranie, jak sama nazwa wskazuje, zmienia nasze nastawienie do pracy i czasu, jaki musimy poświęcać na etacie. Dla niejednej osoby wytrzymanie 8 godzin w miejscu, do którego mniej lub bardziej jesteśmy zmuszani, żeby móc żyć, bywa ciężkie. Dzięki hipnozie zmieni się Twoje nastawienie oraz sposób, w jaki czas płynie Tobie w trakcie godzin pracy. Poczujesz się w tym miejscu tak, jak na spotkaniu z bliską osobą. Dzięki temu o wiele szybciej wszystko będzie Tobie mijało. Dodatkowo przygotuje Cię ono na niespodzianki, jakie co jakiś czas potrafią nam sprawiać przełożeni. Żadne, nieoczekiwane zadania i problemy nie będą już tak odczuwalne, jak w przeszłości. Łatwiej Ci będzie je znosić. Nagranie jest nieco bardziej nastawione na pracę biurową, mniej na pracę fizyczną. W obu przypadkach powinno dawać mimo to pożądane efekty w kontekście emocji w trakcie oczekiwania na koniec dnia roboczego.

Długoterminowa motywacja do działania - konsekwencja w dążeniu do celu

21 02.2014
Motywacja i konsekwencja w działaniu dzięki hipnozie

Hipnoza daje możliwość wyzwolenia bardzo silnych mechanizmów motywacyjnych do konsekwentnego działania. Mimo tytułu, sugerującego, że nagranie wyzwala w nas motywację, to jednak jego głównym celem jest podtrzymanie istniejącej motywacji - utrzymanie konsekwencji działania. Jest bardzo wiele celów, które wymagają nie tylko motywacji, ale również i konsekwencji. Sama motywacja do działania, to nieraz za mało. Wraz z upływem czasu tracimy często konsekwencję w dążeniach. Cel się wydaje zbyt odległy w czasie, czy zbyt pracochłonny. Mimo tego: wiemy, że jesteśmy w stanie go zrealizować. Perspektywa tego, ile potrzeba na to wysiłku bywa jednak odpychająca. To nagranie jest odpowiedzią na pytanie "Jak podtrzymać konsekwencję działania i długoterminową motywację za pomocą hipnozy". Jest ono przeznaczone szczególnie dla osób, które już wiedzą, co chciałyby osiągnąć w swoim życiu i już się w tym realizują. Potrzebują do tego jedynie małego dopingu, który wzmocni ich dążenia, pozwalając lepiej zrozumieć ich istotę. Sugestie hipnotyczne, użyte w tym nagraniu do autohipnozy, pomogą Tobie zbliżyć w swoim umyśle perspektywę osiągnięcia celu - jego wartość końcową - oraz podtrzymać ją w swojej świadomości.

Rzuć palenie raz na zawsze. Hipnoza w walce z nałogiem.

24 01.2014
Hipnoza: rzucanie palenia raz na zawsze. Walka z nałogiem.

Hipnoza i rzucanie palenia, to jeden z najczęściej pojawiających się tematów przy okazji pytań o możliwości wpływu sugestii na nasze życie. Problemem osób palących jest często to, że nie planują rzucić palenia. Nie podejmują nawet takich prób. Oczywiście: w takim przypadku hipnoza niewiele pomoże. Jeśli jednak to nie sama chęć rzucenia nałogu jest tym, co blokuje Twoje działania w skutecznym przestaniu palenia, to nagranie, które możesz ściągnąć z tej strony będzie być może idealnym rozwiązaniem. Nagranie daje kompleksową odpowiedź na pytanie "jak rzucić palenie hipnozą?" oraz "czy hipnoza może być pomocna w rzucaniu palenia?".

W czasie hipnozy poprowadzę Ciebie przez gruntowne zrozumienie własnych potrzeb, które były zaspokajane przez nałóg. Poznasz prawdopodobne przyczyny palenia i lepiej sobie zdasz sprawę ze skutków działania nałogu. Przez skutku działania nałogu mam na myśli nie problemy zdrowotne, gdyż te nas motywują do działania dopiero wtedy, gdy jest już za późno. Raczej się skupimy na emocjonalnym i osobowościowym aspekcie  wpływu papierosów na nasze życie i relacje z innymi.

Sama potrzeba palenia zostanie zaspokojona poprzez zastąpienie odruchu sięgania po papierosy wrażeniem rozluźnienia i przyjemnego uczucia w ciele. Kiedy emocje opadną wraz z pojawieniem się pozytywnej reakcji ciała - Twój nałóg palenia będzie na dobrej drodze do stopniowej eliminacji z Twoich potrzeb emocjonalnych i fizycznych.

Hipnoza: potężna asertywność (nagranie na asertywność)

02 01.2014
Hipnoza: jak być asertywnym (nagranie na asertywność)

Zwiększ swoją asertywność za pomocą hipnozy. Jeśli masz problem z odmawianiem w robieniu czegoś, co nie sprawia Ci przyjemności, nie zarabiasz na tym, ani w gruncie rzeczy nie masz żadnych korzyści z tego, to potrzebujesz być może tego nagrania hipnotycznego. Jeśli się zgadzasz zbyt często na coś, co jest sprzeczne z Twoimi wartościami, potrzebami czy przekonaniami to tym bardziej: musisz z niego skorzystać. Jeśli nie ma tutaj znaczenia, czy lubisz te osoby, czy je znasz dobrze, czy się przyjaźnicie: to warto skorzystać z tego nagrania do hipnozy pośredniej.

Pokochaj siebie

24 12.2013
Hipnoza: pokochaj siebie (zwiększ samoakceptację)

Nagranie do samodzielnej hipnozy, które przywróci Tobie wiarę w siebie oraz pozwoli Tobie na zwiększenie samoakceptacji. Zaczniesz darzyć siebie bardziej pozytywnymi emocjami i przestaniesz widzieć siebie, jako osoby gorszej, niż jesteś. Zaczniesz dostrzegać wszystko to, co robisz dla siebie, oraz dla innych.

Dogadaj się z każdym

21 10.2013
Hipnoza: jak dogadać się z każdym. Znajdowanie wspólnych tematów.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze znajdowaniem wspólnych tematów z innymi osobami, chcesz poznawać więcej ludzi oraz masz zamiar robić to z większą swobodą - to nagranie może Tobie pomóc. Hipnoza w postaci tego nagrania zmieni przede wszystkim Twój sposób obserwowania otoczenia. Będziesz zwracać uwagę na szczegóły, które wcześniej były przez Ciebie ignorowane.

Hipnoza: pewność siebie pod kontrolą

16 09.2013
Hipnoza i pewność oraz wiara w siebie

Hipnoza pośrednia w tym nagraniu pomoże Tobie zwiększyć swoją pewność siebie w przyjemny i szybki sposób.Pewność siebie to efekt naszych doświadczeń lub ich braku. Im więcej razy coś robimy, tym większą mamy pewność siebie w danym kontekście. W związku z tym nawet najbardziej niepewne siebie osoby w momencie, gdy nabierają praktycznych doświadczeń w danej dziedzinie, zaczynają się stawać bardziej pewne siebie. Taka jest nasza natura i zawsze doświadczenie praktyczne wygra nad brakiem wiary w siebie.

Hipnoza na radzenie sobie po nieudanym związku. Odrzucenie i odkochiwanie.

15 09.2013
Nagranie do hipnozy do radzenia sobie z odrzuceniem, odkochiwaniem i nieudanym związkiem

Radykalne podejście do kończenia nieudanej relacji partnerskiej dwojga ludzi. Jest to naganie dla osób, które miały nieudany związek, potrzebują odkochać się od drugiej osoby lub nie doznały odwzajemnienia uczuć. Większość sugestii nie jest dedykowana dla żadnej z grup, choć nieco bardziej jest nakierowana na osoby odrzucone. Jeśli jesteś po związku, po którym odczuwasz wewnętrzne zniszczenie i chcesz się pozbyć na zawsze uczuć do drugiej osoby, to ta hipnoza z nagrania może Tobie pomóc. Najpierw zostanie w Tobie wzbudzone podejście do tej osoby, które w Twojej świadomości zamknie ten rozdział (z punktu emocjonalnego) na trwałe. Następnie odbudujemy Twoją pewność siebie na nowo, żeby wreszcie: dać Tobie perspektywę nowego, udanego związku i skupienie się na pozytywach zmian.

Facebook