Pozostałe nagrania hipnotyczne

Hipnoza pośrednia - pozostałe nagraniaNagrania do hipnozy pośredniej o różnej tematyce, które nie pasują do żadnego z pozostałych działów. Znajdziesz tutaj wszystkie te nagrania autohipnotyczne, których się nie dało sklasyfikować w konkretny dział.

Skupiony umysł. Koncentracja pod kontrolą.

02 07.2017
Hipnoza z tego nagrania pomoże skutecznie pozbyć się problemów z brakiem koncentracji.

Nagranie pomaga rozwiązać najważniejsze problemy z koncentracją, robiąc to na poziomie podświadomym. Poruszone są zarówno kwestia atrakcyjności rzeczy, na której musimy skupiać uwagę oraz podświadomych celów, które powodują obniżanie koncentracji. Hipnoza z tego nagrania pomoże skutecznie pozbyć się problemów z brakiem koncentracji. Ponadto autohipnoza rozwiąże kwestię przekonań - świadomych i podświadomych - oraz wyznaczy we właściwy sposób cel Twojego działania. To z kolei zwiększy poziom motywacji. Konsekwencją tego będzie wzrost koncentracji.

Rozwój talentów scenicznych. Nagranie do samodzielnej hipnozy.

23 05.2016
Rozwiń swój talent sceniczny dzięki hipnozie!

Jest to pierwsze i nie ostatnie nagranie po tak długiej przerwie. Była ona efektem niedawnej przeprowadzki, o czym informowałem na bieżąco na facebooku oraz w niedawno dodanym artykule na temat budowy ekranów akustycznych w formie parawanu. To nagranie do samodzielnej hipnozy jest przeznaczone dla osób, które rozwijają kreatywne talenty sceniczne.

Co rozumiem tutaj przez talent sceniczny? Wszystko, co jest skierowane docelowo do widza. Tam, gdzie wymagane jest zaangażowanie i pasja to nagranie będzie użyteczne. Do grupy tej zaliczyć więc można:

  • Piosenkarzy
  • Cyrkowców
  • Aktorów i artystów wszelkiej maści
  • Tancerzy
  • Lektorów (bo oni też muszą grać mimo, że nie widać ich twarzy!)
  • Instruktorów, bo ich sposób mówienia musi ciekawi i zachęcać do nauki
  • Iluzjonistów
  • Szołmenów
  • ...oraz wiele wiele innych grup.

To nagranie może być przeznaczone właśnie dla Ciebie!

Test podatności hipnotycznej. Sklejone dłonie.

10 10.2015
Sprawdź podatność hipnotyczną. Poznaj hipnozę i jej możliwości.

Sprawdź swoją podatność hipnotyczną za pomocą tego nagrania do hipnozy pośredniej. Pod wpływem sugestii będziesz mieć chwilową trudność z rozłączeniem splecionych dłoni. Zależnie od Twojej podatności hipnotycznej (otwartości na zmiany i swoje możliwości) będzie to tym trudniejsze, im więcej masz woli do rozwoju. Jest to dalsza część wstępu do hipnozy i autohipnozy. Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz i nie znasz nagrania "Test podatności hipnotycznej. Lewitacja ręki."- zacznij od niego. Jeśli wchodzisz tutaj po raz kolejny i nie jest Ci obce tamto nagranie - posłuchaj również i tego nagrania. W tym nagraniu wprowadzenie w trans jest bardzo symboliczne i trwa poniżej minuty. O tym, dlaczego tyle wystarczy powiedziałem przy okazji wspomnianego wcześniej nagrania lewitacja ręki. Jest to jednocześnie najkrótsze nagranie, jakie udostępniłem do tej pory na stronie.

Test podatności hipnotycznej. Lewitacja ręki.

26 07.2015
Test podatności hipnotycznej. Lewitacja ręki.

To nagranie jest wstępem do hipnozy i autohipnozy. Pozwoli Tobie na przetestowanie swojej własnej podatności w szybki i prosty sposób. Wyróżnia je to, że nie posiada formalnego wprowadzania w trans. Sugestie z lewitacji ręki spowodują, że ręka zacznie się unosić mimowolnie. Ruch ten możesz świadomie powstrzymać, bo hipnoza do niczego Ciebie nie zmusza. Pozwalając sobie na niego doświadczysz tego, czym tak naprawdę jest hipnoza. Tutaj jest ukazane inne podejście do hipnozy/autohipnozy, które propaguję w trakcie hipnotyzowania innych na żywo. Zdając sobie niemniej sprawę z tego, że wiele osób, które trafiają na moją stronę aktywnie interesuje się teorią na temat hipnozy, nie każdy uznałby, że to może być "takie proste", by poddać się tego rodzaju prowadzeniu.

Zmiana historii osobistej

02 03.2015
Hipnoza: jak zmienić schematy poznawanych osób? Jak zmienić karmę?

Nagranie zostało przygotowane z myślą o wszystkich osobach, które mają tendencję do powtarzania konkretnych typów sytuacji, wydarzeń lub okoliczności w swoim życiu. Zmiana historii osobistej jest tutaj sposobem na przerwanie schematu. Jedni mogą to nazwać karmą, inni programem w podświadomości, jeszcze inni przeznaczeniem, a ja skupiam się na rozwiązaniu, zamiast na źródle czy powiązaniach psychologiczno-religijnych. Dokonując przepracowania schematu w transie pozbędziesz się niepożądanych sytuacji raz na zawsze. Zaczniesz od zrozumienia, kiedy dane schematy powstały, a potem zbudujesz silne przekonanie, że nigdy nie miały one miejsca w Twoim życiu. Wszystko za zgodą i współpracą podświadomości. Jeśli ciągle spotykasz na swojej drodze szkodliwe osoby, którym nadmiernie ufasz, to jest to nagranie w szczególny sposób przeznaczone dla Ciebie. Jeśli Twoje działania prowadzą Cię regularnie w to samo, niewłaściwe miejsce w Twoim życiu, które ma pewne charakterystyczne cechy wspólne i ujawnia się wielokrotnie w analogiczny sposób - również jest to nagranie w sam raz dla Ciebie.

Energia do działania na co dzień. Dopalacz dla Twojego umysłu.

21 06.2014
Jak mieć rano dużo energii bez kawy? Posłuchaj hipnozy z nagrania!

Poranna kawa lub yerba mate to za mało? Posłuchaj tego darmowego nagrania hipnotycznego i odzyskaj energię do codziennego działania! Jeśli masz problem z porannym rozpaleniem w sobie woli do tego, co lubisz robić - to nagranie jest dla Ciebie. Skierowane jest w szczególny sposób do osób, które odczuwają częściowo wypalenie lub są po prostu zmęczone ostatnimi sytuacjami ze swojego życia. Nieraz problemy prywatne wpływają również na to, jak realizujemy swoje pasje. Nasza energia do działania się zmniejsza. To nagranie jest jak dopalacz dla Twojego umysłu. Pomoże Ci ponownie rozpalić w sobie odpowiedni płomień. Ponownie odnajdziesz w sobie tę siłę. Ponownie odnajdziesz radość z robienia tego, co lubisz.

Szybsza nauka języków obcych z hipnozą

06 06.2014
Jak szybciej nauczyć się języków obcych dzięki hipnozie?

Jak szybciej nauczyć się języków obcych dzięki hipnozie? To nagranie jest odpowiedzią na tak postawione pytanie. Nie tylko łatwiej zapamiętasz znaczenie poszczególnych słów, podświadomie będziesz używać w częstszy sposób właściwej gramatyki, ale dodatkowo: poprawisz w wydajniejszy sposób swój akcent. Nagranie ułatwi znacznie zapamiętywanie znaczenia, rozumienie kontekstu zdań, rozumienie ogółu i uogólniając: przyspieszy proces uczenia się języków obcych. Twoja podświadomość wyzwoli schematy uczenia się nowych rzeczy, jakie znasz z dzieciństwa oraz zadba o to, żeby strach przed mówieniem w obcym języku był Tobie obcy.

Szybsza i efektywniejsza nauka z hipnozą.

04 05.2014
Hipnoza na szybszą i efektywniejszą naukę.

Szybsza nauka w hipnozie to jeden z popularnych tematów hipnotycznych, dla których ludzie się zaczynają interesować samą hipnozą. Hipnoza daje tutaj spore możliwości wpływania na siebie. Od zwiększenia motywacji, po większą koncentrację, skupienie na celu, a skończywszy na podświadomym korzystaniu z czegoś, co można porównać do "nieświadomych mnemotechnik". Skojarzenia powstają na poziomie podświadomym i bezpośrednio są zapamiętywane w wydajniejszy sposób w stanie transu hipnotycznego. Proces uczenia się, zapamiętywania i wydobywania zapamiętanej wiedzy stanie się efektywniejszy dzięki hipnozie.

Mowa automatyczna

27 03.2014
Hipnoza: rozmowa z podświadomością poprzez mowę automatyczną

Nagranie do wywołania zjawiska mowy automatycznej w hipnozie, według klasycznej metody dyrektywnej. Mowa automatyczna jest trudniejszym do wywołania zjawiskiem (zwłaszcza z nagrań), niż pismo automatyczne. Efektem nagrania będą werbalizowane odpowiedzi podświadomości, która na głos odpowie na Twoje pytania lub będzie mówiła to, na co ma ochotę. Pierwszymi oznakami wpływania nagrania na otwieranie się na to zjawisko będzie rozluźnianie się mięśni i stawów żuchwowych. Kolejnymi próba "cichej werbalizacji" słów - poruszające się usta i język. Od wydobycia się końcowej mowy może minąć nieco czasu. Mogą też być potrzebne kolejne próby. Po każdej łatwość uzyskania tego stanu będzie coraz większa.

Hipnoza: regresja wcieleniowa (reinkarnacyjna)

07 02.2014
Hipnoza: regresja wcieleniowa (reinkarnacyjna) w formie nagrania mp3

Regresja wcieleniowa (reinkarnacyjna) to jeden z tych tematów hipnotycznych, który zawsze będzie wszystkich interesował - niezależnie od wiary, przekonań, czy wrodzonego sceptycyzmu. Nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi, czy wizje tego rodzaju można uznać za obiektywne. Hipnoza nie rozwieje wszelkich wątpliwości, gdyż nawet nie jest to celem tego nagrania. Regresję należy potraktować przede wszystkim jako świetną rozrywkę i ciekawe doświadczenie ze swoim umysłem. Wizje z regresji wcieleniowej potrafią być bardzo realistyczne i silnie oddziałują nieraz na psychikę. W trakcie nagrania możesz widzieć wydarzenia, które będą pozostawiały po sobie silne emocje i zapewne wiele pytań. Przede wszystkim: warto zachować odpowiedni dystans.

Time distortion. Relatywizm i strumieniowanie.

15 12.2013
Hipnoza MP3 - zmiana postrzegania czasu i upływu wydarzeń.

Hipnotyczne postrzeganie i przeżywanie czasu pozwala nam na lepszą kontrolę tego, jak szybko upływają w naszym umyśle pewne wydarzenia oraz procesy w ciele. To jedno z tych nagrań, które łączy moje klasyczne podejście do tematu zniekształcania poczucia czasu w hipnozie, oraz nowe, związane z późniejszymi obserwacjami tego zjawiska. Zastosowane metody to metafora mechanicznej klepsydry, strumieniowe przetwarzanie obrazów oraz relatywne podejście do postrzegania czasu. Klasyczna metoda z klepsydrą zakłada możliwość kontroli poczucia czasu poprzez odpowiednią wizualizację. Strumieniowe przetwarzanie obrazów zakłada równoległość wydarzeń i dzięki temu: możliwość przeżywania ich w ułamku sekundy. Ostatnia metoda wywołuje dystorcję czasową poprzez zmianę punktu odniesienia. Obserwując szybko poruszające się obiekty sprawiasz, że mózg zwalnia pod warunkiem, że obiekt porusza się przed naszymi oczyma, a wzrok jest mimo to utkwiony w jednym punkcie.

Pismo automatyczne. Poznaj swoją podświadomość!

30 11.2013
Pismo automatyczne. Poznaj swoją podświadomość (nagranie do hipnozy mp3)

Nagranie to klasyczne podejścia do pisma automatycznego. Są tutaj przede wszystkim sugestie hipnotyczne w formie dyrektywnej. Pierwszym etapem jest przygotowanie podświadomości do ruchu w transie. Pojawią się świadome ruchy w postaci rysowania kółek lub ósemek w jednym miejscu. W drugim etapie następuje właściwy, podświadomy ruch i odpowiedzi na kartce papieru. Odpowiedzi bywają czasem niewyraźne, ale nie należy się tym zrażać. Odrobina czasu, poświęcona na odczytanie przekazu powinna wystarczyć, żeby otrzymać już pewne wskazówki od naszego nieświadomego umysłu. Całość warto potraktować przede wszystkim jako dobrą zabawę z podświadomością. Trzeba zdawać sobie sprawę, że podświadomość nie zawsze da nam prawdziwe odpowiedzi.Ze względu na ograniczoną interakcję - nie zdołamy tego tak łatwo zweryfikować. Czasem zamiast odpowiedzi słownych pojawiają się rysunki na kartce.

Tłoczenie wiedzy. Nabywanie umiejętności intuicyjnych.

03 09.2013
Hipnoza: rozwijanie swoich ukrytych talentów. Nabywanie umiejętności intuicyjnych.

Nagranie hipnotyczne, którego celem jest skrócenie drogi do wyrobienia w sobie wybranej umiejętności intuicyjnej - takiej, która wymaga doświadczenia, a nie większej wiedzy teoretycznej, czy siły fizycznej. Do takiej grupy można zaliczyć taniec (w wielu, nie we wszystkich przypadkach), jazdę konną, postawy charyzmatyczne, uwodzenie, jazdę samochodem i wiele innych, nie wymienionych tutaj.

Kreatywność bez granic

01 09.2013
Hipnoza: kreatywność bez granic

To nagranie do hipnozy pośredniej (autohipnozy z nagrań mp3) pomoże Tobie rozwinąć w sobie jeszcze większe pokłady kreatywności, niż wcześniej. Poprzez pozytywne sugestie hipnotyczne, wizualizację i współpracę ze swoją podświadomością zmienisz swoje przekonania odnośnie kreatywności i rozbudzisz w sobie pasję twórczego myślenia. Zrozumiesz schematy, rządzące kreatywnymi działaniami i znacznie lepiej będziesz wykorzystywać swój umysł w procesie kreacji. Nowe pomysły będą Tobie wpadały w znacznie bardziej naturalny sposób.

Facebook