Poniżej znajdują się nagrania hipnotyczne w formacie MP3, które można bezpłatnie ściągnąć ze strony. Wszystkie materiały są w pełni legalne, oraz stanowią dobra jej autorów. Nagrania do autohipnozy można odtworzyć w większości odtwarzaczy mp3/mp4, na większości nowoczesnych mini wieżach/wieżach hi-fi, na komputerze bądź telefonie komórkowym. Najlepiej jest wykorzystać do tego celu słuchawki. Wtedy efekt jest najlepszy.

Zdrowie i wygląd Liczba artykułów: 12

Hipnoza to doskonały sposób na poprawienie swojego zdrowia oraz wyglądu. Często przyczyny problemów, związanych z ciałem fizycznym tkwią głównie w umyśle. Dzięki hipnozie możesz pobudzić naturalne mechanizmy regeneracyjne ciała oraz uruchomić szereg pożytecznych procesów, o istnieniu których możesz nie wiedzieć. Poza aspektami bezpośrednio związanymi ze zdrowiem znajdziesz tutaj także nagrania, które będą poprawiały przede wszystkim Twój wygląd.

Trans i stan relaksu Liczba artykułów: 13

Nagrania do hipnozy: trans, stan relaksu i medytacjaDział przeznaczony wyłącznie dla osób, które nie potrzebują hipnozy do żadnego konkretnego celu, a są zainteresowane jedynie osiągnięciem stanu relaksu hipnotycznego. Nagrania, udostępnione w tym dziale to w zdecydowanej większości wycięte wprost z innych nagrań wprowadzenia w trans. Zostały na potrzeby tego działu nieznacznie wydłużone, żeby móc się cieszyć stanem transu bardziej.

Pozostałe nagrania hipnotyczne Liczba artykułów: 18

Hipnoza pośrednia - pozostałe nagraniaNagrania do hipnozy pośredniej o różnej tematyce, które nie pasują do żadnego z pozostałych działów. Znajdziesz tutaj wszystkie te nagrania autohipnotyczne, których się nie dało sklasyfikować w konkretny dział.

Emocje, pewność siebie oraz zachowania Liczba artykułów: 26

Zachowania w hipnozie, w tym także konkretne emocje to niewątpliwie największy atut samego stanu transu. Hipnoza daje ogromne możliwości w kwestii budowania niemal dowolnych stanów emocjonalnych oraz zachowań. Jest to najbardziej uniwersalny środek do wpływania na swoje emocje oraz podejście do wybranych spraw. W tym dziale znajdziesz nagrania hipnotyczne, które pomogą Tobie w samokontroli emocji, pewności siebie oraz wielu zachowań.

Sny, inne stany świadomości oraz programowanie snów Liczba artykułów: 13

Tematyka wyłącznie senna. Programowanie treści snów nieświadomych, wydajniejsze zasypianie, radzenie sobie z bezsennością, świadome śnienie, świadome śnienie ze stanu jawy, odpowiedzi na pytania do podświadomości w czasie snów oraz inne elementy, pośrednio lub bezpośrednio powiązane ze śnieniem.

Facebook