Zdrowie i wygląd

Hipnoza to doskonały sposób na poprawienie swojego zdrowia oraz wyglądu. Często przyczyny problemów, związanych z ciałem fizycznym tkwią głównie w umyśle. Dzięki hipnozie możesz pobudzić naturalne mechanizmy regeneracyjne ciała oraz uruchomić szereg pożytecznych procesów, o istnieniu których możesz nie wiedzieć. Poza aspektami bezpośrednio związanymi ze zdrowiem znajdziesz tutaj także nagrania, które będą poprawiały przede wszystkim Twój wygląd.

Indukcja na migrenę

23 05.2015
Hipnoza: jak pozbyć się migreny i bólów głowy

Hipnoza w formie MP3 pozwalająca zwalczać uciążliwe migreny/bóle głowy w sposób naturalny. Jej stosowanie, jak i każdej indukcji zdrowotnej, wymaga oczywiście rozwagi. Najpierw należy się upewnić, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by tradycyjna medycyna nam pomogła. Jeśli to zawodzi - sięgamy po rozwiązanie, które przynajmniej pozwala nie odczuwać bólu (a być może trafia w jego przyczynę, jeśli tkwi ona w podświadomości). Bóle głowy są coraz częstsze w naszych czasach. Jest niewiele osób, które nie miałyby wśród znajomych nikogo, kto nie byłby dotknięty przez uciążliwe bóle głowy. Ta autohipnoza jest skierowana do tej grupy użytkowników strony. Stres, oczekiwania, podświadome wymierzanie sobie kary, poczucie winy itp. itd. mogą być przyczyną bólów głowy. Warto w takich przypadkach, gdy medycyna nie potrafi wskazać innych czynników, sięgnąć po hipnozę.

Praca nad gładką i zdrową cerą

28 03.2015
Hipnoza a zdrowie: zwalczanie trądzika i problemów skórnych

Nagranie w formie hipnozy mp3 jest przeznaczone przede wszystkim do walki z trądzikiem, ale równie dobrze może pomóc podczas problemów z łuszczycą. Niezależnie od wieku problemy skórne dotykają wielu osób. Nawet w okresie dorosłym spora grupa ludzi się nie uodparnia na szkodliwe bakterie oraz pod wpływem stresu ma wypryski na skórze. Często też organy wewnętrzne (np. wątroba) nie są w stanie poradzić sobie z właściwym trawieniem i tym sposobem z zachowaniem zdrowia skóry. Sam ze swoich doświadczeń wiem, jak wiele może zmienić psychika w kwestii zdrowia skóry. Autosugestia i odpowiednia wizualizacja znacznie zmniejsza wpływ stresu (ale i nieprawidłowej diety!) na jakość naszej skóry. Nagranie hipnotyczne jest odpowiedzią dla naprawdę sporej grupy osób, u których jednym z głównych źródeł zaogniania się trądziku jest ich psychika. Reszcie osób również z pewnością pomoże w walce z problemami skórnymi.

Motywacja do ćwiczeń fizycznych

22 05.2014
Motywacja do ćwiczeń fizycznych. Jak się zmotywować? Posłuchaj nagrania mp3!

Motywacja do ćwiczeń fizycznych wydaje się jednym z tych zagadnień, które najczęściej wraca do świadomości każdego, kto chce mieć lepszą sylwetkę. Hipnoza może tutaj wyraźnie pomóc w stworzeniu pozytywnego obrazu siebie i efektów, które uzyskasz w wyniku treningu. To nagranie do autohipnozy w formie mp3 ułatwi Tobie wytrwanie w swoim postanowieniu na temat poprawy swojego wyglądu. Jest ono uzupełnieniem do nagrania na poprawę metabolizmu dzięki hipnozie. Wzajemnie się wspomagają w tym, żeby Twój wygląd był dużo lepszy. Jak przetrwać niechęć do ćwiczeń fizycznych? Jak sobie ułatwić motywowanie się do ćwiczenia? Przekonaj się słuchając tego darmowego nagrania!

Schudnij z hipnozą. Odchudzanie i szybsze trawienie w transie.

27 04.2014
Schudnij z hipnozą. Odchudzanie i szybsze trawienie w transie (gastric band).

Nagranie to połączenie kilku metod w hipnozie do przyspieszenia metabolizmu. Od klasycznych sugestii o zmianie nawyków żywieniowych, po wizualizacje nawiązujące do hipnotycznej opaski na żołądek (gastric band). Jest to nagranie przede wszystkim dla osób, które pomimo tego, że stosują diety i ćwiczą regularnie nie widzą aż tak spektakularnych efektów, jakby chciały. Ci "bardziej leniwi" zapewne również odczują skutki hipnotycznych sugestii służących szybkiej utracie wagi, czyli mówiąc proście: odchudzaniu w transie. Jak spalić szybko tłuszcz? Jak pozbyć się zbędnych kilogramów? Jak wydajnie trawić? Jak zmienić nawyki żywieniowe? Przekonaj się słuchając tego nagrania.

Balsam dla Twoich oczu

08 09.2013
Hipnoza - poprawianie wzroku (balsam dla Twoich oczu)

Nagranie służy zmniejszeniu napięć na mięśniach gałek ocznych. Dzięki temu Twój wzrok nie będzie pogarszał się przez dłuższy czas oraz zacznie ulegać stopniowej poprawie. Jeśli masz problemy ze zmęczeniem oczu, wykonujesz pracę przy komputerze bądź jakiekolwiek zajęcie, które obciąża często wzrok, to z pewnością może okazać się ono przydatne dla Ciebie.

Praca nad stawami, kręgosłupem i wyprostowaną postawą

02 09.2013
Hipnoza do pracy nad stawami, kręgosłupem i wyprostowaną postawą

To nagranie do hipnozy ma za zadanie między innymi poprawienie postawy, zmniejszenie w znacznym stopniu problemów psychosomatycznych, które dotykają mięśni, stawów i kręgosłupa, oraz ogólną zmianę nawyków - świadomych i nieświadomych. Dzięki niemu będziesz się rzadziej garbić oraz reakcje na stres będą mniej dotkliwe dla Twojego ciała.

Facebook