Sny, inne stany świadomości oraz programowanie snów

Tematyka wyłącznie senna. Programowanie treści snów nieświadomych, wydajniejsze zasypianie, radzenie sobie z bezsennością, świadome śnienie, świadome śnienie ze stanu jawy, odpowiedzi na pytania do podświadomości w czasie snów oraz inne elementy, pośrednio lub bezpośrednio powiązane ze śnieniem.

Świadome śnienie (Lucid dreaming) - Ziarno zwątpienia. Seria 4 nagrań.

05 07.2014
Jak śnić świadomie? Jak mieć sny świadome dzięki hipnozie?

Świadome śnienie (lucid dreaming, w skrócie LD) to jedna z tych rzeczy, których ćwiczenie może doprowadzić albo do ogromnej radości, gdy uzyskujemy efekty, albo frustracji, że "żadna, zwykła metoda na mnie nie działa". Ja byłem w drugiej kategorii osób, dlatego na własną rękę poszukiwałem sposobu na uzyskanie świadomości we śnie. Techniki typu 4+1, testy rzeczywistości, technika sennych rąk, MILD - nic u mnie nie dawało efektów. Z odpowiedzią na mój problem przyszła dopiero hipnoza. Jedynie nagrania dawały mi jakiekolwiek efekty w ćwiczeniu świadomego śnienia. Czytaj dalej i dowiedz się więcej na temat świadomego śnienia i tej serii nagrań, klikając link poniżej.

Spokojny sen po ciężkim dniu. Koniec z bezsennością.

10 01.2014
Hipnoza jako sposób na bezsenność: spokojny sen po ciężkim dniu (nagranie do autohipnozy)

Hipnoza w walce z bezsennością. Nagranie jest pierwszym z dwóch dedykowanych nagrań do radzenia sobie z bezsennością. Jest wiele sposobów na bezsenność. Niektóre są mniej, inne bardziej skuteczne. W mojej ocenie autohipnoza jest najlepszym podejściem dla osób, u których bezsenność pojawia się dosyć często. W tym nagraniu cała uwaga poszła na ten rodzaj bezsenności, który jest związany z emocjami minionego dnia. Czasem nadmierne zaangażowanie emocjonalne w wydarzenia dnia sprawia, że nie jesteśmy w stanie zasnąć zdrowym snem. Jesteśmy wtedy zbyt rozbudzeni oraz za bardzo skoncentrowani na potoku myśli, które się pojawiają w trakcie prób zaśnięcia. Nagranie pomoże Tobie poradzić sobie z tymi dwoma, najistotniejszymi problemami zwykłej bezsenności (jednej nocy).

Jeśli masz problemy nie tylko wynikające z emocji danego dnia, ale problem z bezsennością jest u Ciebie nagminny, to nagranie również może Tobie pomóc. Za jakiś czas na pewno się pojawi niemniej dodatkowe nagranie, dedykowane osobom o bardzo regularnym i długotrwałym problemie bezsenności (powyżej 3 tygodni czas trwania, często związany z ciężką, nieuleczalną lub śmiertelną chorobą).

Facebook