Radzenie sobie po zakończeniu przyjaźni.

15 06.2015
Jak poradzić sobie po zakończeniu przyjaźni? Hipnoza (okładka 3D)

Jak poradzić sobie po zakończeniu przyjaźni? Jak pozbyć się toksycznych znajomości? Hipnoza w tym pomaga - zwłaszcza gdy więź emocjonalna była dla nas toksyczna. Stwierdzenie, że każdy z nas doświadczył chociaż raz tego typu znajomości byłoby być może nadużyciem, ale problem jest powszechny. W czasach, kiedy internet zastępuje prawdziwe życie, a wirtualne znajomości prawdziwe przyjaźnie dochodzi do wypaczenia emocjonalnego. Ludziom coraz częściej się wydaje, że "prawdziwy świat" czeka na nich również w sieci. Efekt jest taki, że wzajemnie siebie ranią, bo idealizują świeżo poznane osoby. Oczywiście: w tej chwili uogólniłem, ale nie sposób nie zauważyć, że coś niedobrego się dzieje przez to, że w sztuczny sposób wykreowaliśmy "społeczność" nie w życiu, a w sieci. Cierpią na tym również te realne znajomości, gdyż zamiast koncentrować się na osobach, które poprawiają jakość naszego życia - zaczynamy się skupiać na "nowościach wśród znajomych z sieci'.

To nagranie pomaga w tym, by między innymi takie osoby umieć od siebie odsunąć - te, dla których prawdziwe życie przestało się liczyć i te prawdziwe więzi. By nie było wątpliwości: nie ma nic złego w posiadaniu znajomości internetowych (w tym przyjaźni, bo po drugiej stronie jest w końcu człowiek!). Gorzej, jeśli na ich rzecz zaniedbujemy zupełnie swoje prawdziwe życie (w tym osoby, które przyjaźnią się z nami od lat). Jeśli któryś z Twoich przyjaciół (przykładowo):

  • oddalił się od Ciebie w sposób taki, że nie widzisz już szansy na wzajemne zbliżenie się
  • nigdy nie ma dla Ciebie czasu/nie chce go mieć
  • kontakt z nim staje się szkodliwy dla Ciebie lub co gorsza: wzajemny kontakt szkodzi wam obojgu
  • w świadomy sposób unika Ciebie, obgaduje, obraża itp. tłumiący tym sposobem swoje kompleksy

to jest to nagranie dla Ciebie. Zdobędziesz potrzebne przekonania i emocje do tego, by zostawić taką osobę - niezależnie od tego, ile znaczyła dla Ciebie w przeszłości. Niektórych rzeczy nie da się po prostu "naprawić" czy zacząć od nowa. Czasem potrzebna jest akceptacja tego stanu rzeczy. Walka może się skończyć jeszcze większym bólem. Jeśli zostało zrobione wszystko, co w Twojej mocy, by ratować znajomość, a nic to nie zmieniało - zalecam odsłuchanie tego nagrania. Jeśli sądzisz, że dalej są szanse - na razie odpuść słuchanie nagrania. Jeśli nie masz pomysłów na poprawienie relacji Twojej z Twoim przyjacielem, a on również się nie wykazuje inicjatywą, by ją poprawić - nagranie jest dla Ciebie. Trans użyty w nagraniu to "Ognisko w lesie".

Format: MP3 192kbps
Rozmiar: 29,3MB
Czas nagrania: 24:27
Pobierz
Facebook