Trans i stan relaksu

Nagrania do hipnozy: trans, stan relaksu i medytacjaDział przeznaczony wyłącznie dla osób, które nie potrzebują hipnozy do żadnego konkretnego celu, a są zainteresowane jedynie osiągnięciem stanu relaksu hipnotycznego. Nagrania, udostępnione w tym dziale to w zdecydowanej większości wycięte wprost z innych nagrań wprowadzenia w trans. Zostały na potrzeby tego działu nieznacznie wydłużone, żeby móc się cieszyć stanem transu bardziej.

Trans: restauracja

04 09.2014
Hipnoza mp3 do wejścia w stan alfa z wizualizacją restauracji.

Kolejne nagranie z serii, która pomaga ćwiczyć wizualizację i uzyskiwanie stanu relaksacji (stan alfa/transu). Jest to fragment wprowadzający z nagrania "Magnes finansowy: etat Twoich marzeń". Całość jest osadzona w restauracji. W tle słyszymy "bełkot rozmów" ludzi, którzy się w niej znajdują, odgłosy sztućców, talerzy itp. itd. Wszystko w subtelnej formie, nie narzucającej zbyt mocno treści wizualizacji. Pojawia się również co jakiś czas muzyka, która umili Tobie proces wizualizacji. W trakcie pobytu w restauracji Twojej podświadomości usłyszysz również i zobaczysz deszcz, który pada za oknami budynku. Samo miejsce zostanie osadzone wszystkimi tymi pomocnikami z podświadomości, którzy najlepiej Ci pomogą w zrealizowaniu swoich celów w transie.

Trans: spacer po lesie

28 07.2014
Hipnoza (podświadomość): wizualizacja spaceru po lesie w transie.

Kolejne nagranie do samodzielnej hipnozy, tym razem z wizualizacją spaceru po lesie. Podstawą nagrania są ptaki w tle. W nagraniu nie pojawia się zbyt wiele dodatkowych dźwięków. Czasem słychać szum drzew, ale jednak to ptaki dominują przez większość czasu. Wśród nich nie zabraknie również kukułki, która będzie dość często w trakcie całości. W części bez formalnego prowadzenia pojawi się subtelny dźwięk fletu w tle.

Trans: park miejski

01 07.2014
Hipnotyczna podróż po parku miejskim Twojej podświadomości. Wizualizacja w hipnozie mp3.

Hipnoza w formie wizualizacji parku miejskiego, czyli kolejne darmowe nagranie mp3. Jest to wydłużony fragment z nagrania "Energia do działania na co dzień". Ten sam trans znajdzie się również w serii "Świadome śnienie. Ziarno zwątpienia.", która nas czeka już w tym tygodniu. Trans został wydłużony do prawie 21 minut i wzbogacony o kilka dodatkowych dźwięków - między innymi delikatny deszcz oraz szum liści.

Trans: tropikalna plaża

26 05.2014
Wizualizacja tropikalnej plaży, wprowadzająca w stan hipnozy.

Kolejne nagranie, wprowadzające w stan hipnozy. Tym razem całość się odbywa poprzez wizualizację tropikalnej plaży. Wchodząc razem z nagraniem w autohipnozę pozwolisz swojemu umysłowi szybciej uzyskiwać ten stan na potrzeby własnych celów. W nagraniu usłyszysz mewy, szelesty roślinności z lasu koło plaży, delikatne fale oraz delfiny. Po około 8 minucie nagrania resztę wizualizacji będziesz prowadzić samodzielnie według swojego uznania. Usłyszysz wtedy dodatkową muzykę w tle, która jakiś czas będzie Tobie towarzyszyła w trakcie nagrania.

Trans: ognisko w lesie

19 04.2014
Wizualizacja (hipnoza): ognisko w lesie

Wizualizacja lasu z transu "Wewnętrzna integracja". Poprowadzisz swoją wyobraźnię w stan hipnozy. Zaczniesz od lasu, w którym rozpalisz w efekcie ognisko, przy którym posłuchasz również dźwięków fletu, lecących w tle.

Trans: łódź podwodna.

04 04.2014
Trans: łódź podwodna (głębia podświadomości)

Kolejne nagranie z wprowadzeniem w trans, tym razem z pokładu łodzi podwodnej. Rozpoczniesz swoją podróż na pokładzie. Mój głos oraz reszta dźwięków zbudują wspólnie przestrzeń tego miejsca tak, żeby była możliwość swobodnego poruszania się po pokładzie. Będzie to ogromna łódź podwodna, która przemierzy ocean Twojej podświadomości. Popatrzysz po po różnych pokładach swojego umysłu oraz popływasz w rafie koralowej. Całość da Tobie możliwość odkrywania nieznanych dotąd głębin Twojego umysłu. W nagraniu usłyszysz odgłosy sonaru, pracę silnika oraz morskie stworzenia. Popatrzysz również kilka razy przez peryskop, który da Tobie możliwość zobaczenia, w jakim kierunku płynie Twoja podświadomość.

Trans: ogród i fontanna podświadomości

09 03.2014
Hipnoza: wizualizacja ogrodu podświadomości.

Trans, który pochodzi wprost z nagrania "Długoterminowa motywacja do działania". Został wydłużony dwukrotnie, żeby dać więcej czasu na wczucie się w ogród swojej podświadomości. Podstawowe dźwięki to ptaki oraz sugestywne, subtelne fragmenty muzyczne w tle. Całość przygotowana tak, żeby jak najbardziej pobudzić wyobraźnię i wywołać spokój wewnętrzny. Nagranie zawiera bardzo ogólne sugestie, a więc każdy będzie w stanie wykreować obraz i przestrzeń swojego ogrodu wedle własnego uznania.

Trans: świątynia podświadomośći

16 02.2014
Hipnoza (trans): świątynia podświadomości

Wizualizacja świątyni podświadomości w formie hipnozy mp3 do wejścia w trans. Jest to nagranie, które stanowi część "Regresji wcieleniowej" z tej stron. Zostało wydłużone do prawie 21 minut i wzbogacone o nowe dźwięki, które jeszcze bardziej pobudzą Twoją wyobraźnię i skupienie wewnętrzne. Przenieś się w swoim wewnętrznym świecie do świątyni swojej podświadomości i poznaj jej zakamarki.

Trans: podróż dorożką po górach

30 01.2014
Hipnoza: wizualizacja podróży po górach z podświadomością

Wizualizacja podróży dorożką po górach. Hipnoza, która została użyta w tym nagraniu ma Tobie pomóc jedynie w osiągnięciu stanu transu i rozwijaniu swojej kreatywnej części umysłu. Podróż po górach, jaką odbędziesz ze swoją podświadomością, pozwoli Tobie na spontaniczną kreację świata wewnętrznego, stworzonego w trakcie przemierzania swojego umysłu. Usłyszysz w nagraniu między innymi odgłosy lasu, przez który będzie przejeżdżać dorożka oraz wszystkie, często spotykane dźwięki, które na pewno rozpoznasz bez problemu. Twoja uwaga podąży za nimi i podświadomie będziesz uzupełniać całą scenerię w swoim umyśle.

Trans: deszcz na łące

17 01.2014
Hipnoza: jak wejść w stan transu za pomocą wizualizacji łąki

Kolejne nagranie do medytacji i samodzielnego uzyskania stanu transu hipnotycznego. Jest to wycięty początek nagrania na pozbywanie się bezsenności, które jest na stronie.

Przygodę z wizualizacją w transie rozpoczniesz o dźwięków typowych dla łąki - świerszcze, ptaki, czasem trawa. Potem stopniowo atmosfera miejsca zacznie się zmieniać i usłyszysz, jak zaczynają się opady. Całość zostanie wzbogacona o pojawiający się w trakcie deszczu podkład dźwiękowy, który będzie dobrze uzupełniał dźwięk opadów, nie dominując przy tym całości. Na koniec opady się staną jeszcze intensywniejsze, a wraz z tym zaczniesz słyszeć dźwięki piorunów.

Trans: wioska szamanów

09 12.2013
Trans hipnotyczny: wioska szamańska (hipnoza dla podświadomości)

Trans do autohipnozy, który został wycięty z jednego z moich niepublicznych nagrań hipnotycznych. Na potrzeby samego uzyskiwania stanu relaksacji został w nieznacznym stopniu przerobiony. Zmiana dotyczyła głównie dodatkowej ciszy na końcu nagrania i niewielkiej modyfikacji timingu między poszczególnymi sugestiami.

W czasie hipnozy będę Ciebie prowadził przez wizualizację wioski szamańskiej. Będzie dużo elementów dźwiękowych, pobudzających wyobraźnię. Pojawi się ognisko, pioruny, odgłosy szeleszczenia w buszu i bębny. Jako część sugestii, które mogą Tobie dać dodatkową korzyść (poza samą relaksacją) być może w czasie transu otrzymasz również przekaz od swojej podświadomości (dosłowny lub symboliczny).

Trans: lot balonem

04 09.2013
Trans hipnotyczny: lot balonem (wizualizacja dla podświadomości)

Nagranie do hipnozy (mp3), mające tylko jeden, zasadniczy cel: wprowadzić Ciebie w stan relaksu (trans hipnotyczny, stan medytacji). Wizualizacja się rozpoczyna na łące. Mój głos przez pierwsze kilka minut poprowadzi Twój umysł, ułatwiając Tobie wytworzenie obrazu, w którym będziesz lecieć balonem. W połowie nagrania nie będziesz słyszeć już mojego głosu i w spokoju oddasz się wizualizacji, budując swój wewnętrzny świat.

Facebook