Rzuć palenie raz na zawsze. Hipnoza w walce z nałogiem.

24 01.2014
Hipnoza: rzucanie palenia raz na zawsze. Walka z nałogiem.

Hipnoza i rzucanie palenia, to jeden z najczęściej pojawiających się tematów przy okazji pytań o możliwości wpływu sugestii na nasze życie. Problemem osób palących jest często to, że nie planują rzucić palenia. Nie podejmują nawet takich prób. Oczywiście: w takim przypadku hipnoza niewiele pomoże. Jeśli jednak to nie sama chęć rzucenia nałogu jest tym, co blokuje Twoje działania w skutecznym przestaniu palenia, to nagranie, które możesz ściągnąć z tej strony będzie być może idealnym rozwiązaniem. Nagranie daje kompleksową odpowiedź na pytanie "jak rzucić palenie hipnozą?" oraz "czy hipnoza może być pomocna w rzucaniu palenia?".

W czasie hipnozy poprowadzę Ciebie przez gruntowne zrozumienie własnych potrzeb, które były zaspokajane przez nałóg. Poznasz prawdopodobne przyczyny palenia i lepiej sobie zdasz sprawę ze skutków działania nałogu. Przez skutku działania nałogu mam na myśli nie problemy zdrowotne, gdyż te nas motywują do działania dopiero wtedy, gdy jest już za późno. Raczej się skupimy na emocjonalnym i osobowościowym aspekcie  wpływu papierosów na nasze życie i relacje z innymi.

Sama potrzeba palenia zostanie zaspokojona poprzez zastąpienie odruchu sięgania po papierosy wrażeniem rozluźnienia i przyjemnego uczucia w ciele. Kiedy emocje opadną wraz z pojawieniem się pozytywnej reakcji ciała - Twój nałóg palenia będzie na dobrej drodze do stopniowej eliminacji z Twoich potrzeb emocjonalnych i fizycznych.

W nagraniu została zastosowana poprawiona akustyka całego pomieszczenia, w którym rejestrowałem hipnozę. Skutkuje to tym, że echo wywołane gorszą adaptacją akustyczną jest zdecydowanie mniejsze, a całość głosu jest dużo głębsza. Innymi słowy: będzie się słuchało przyjemniej. Trans, którego użyłem w tym nagraniu to "Przejażdżka dorożką po górach". Jest to jeden ze świeższych pomysłów na wprowadzenie w stan hipnozy, który wymagał ode mnie niemałego wysiłku przy obróbce końcowej i znalezieniu odpowiednich dźwięków do jazdy konnej. Wkrótce się pojawi jego bardziej rozbudowana wersja jako nagranie z działu z transami, wzbogacone o kilka dodatkowych elementów dźwiękowych, których nie zmieściłem w tym nagraniu (ze względu na to, że zbyt mocno wydłużyłoby to sam element wprowadzania, co jest niekorzystne dla motywacji do słuchania nagrania).

Format: MP3 192kbps
Rozmiar: 40,4MB
Czas nagrania: 32:08
Pobierz
Facebook