Odwaga życiowa. Dążenie do zmian.

30 08.2015
Odwaga życiowa. Dążenie do zmian. Hipnoza w formacie MP3.

Termin odwaga życiowa odnosi się do tych wszystkich rzeczy, które zazwyczaj nie wymagają od nas motywacji czy wiary w siebie. Odwaga życiowa to wszystkie te akcje, które wymagają od nas chęci zmiany czegoś w swoim życiu. Przyzwyczajenie do obecnej sytuacji często odbiera nam wolność wyboru. Po kilku latach (lub nawet miesiącach) człowiek jest już tak bardzo zakorzeniony w swojej strefie komfortu, że nie potrafi z niej wyjść. Pojawiają się wtedy trudności z podejmowaniem tych wszystkich decyzji, które będą oznaczały dla nas coś zupełnie nowego w życiu. Nawet jeśli zmiany są dla nas korzystne, a obecna sytuacja nas przytłacza, to miewamy trudności z wyjściem z niej poprzez dokonanie odpowiednich wyborów. Hipnoza w formacie MP3 z tego nagrania pomoże Tobie przezwyciężyć ten strach.

To nagranie będzie szczególnie pomocne dla Ciebie jeśli:

  • jesteś w toksycznym związku, w którym się dusisz lub otaczają Ciebie takie osoby, a obawiasz się pozostać sam/sama
  • chcesz, ale boisz się zmiany pracy mimo, że obecna Cię przytłacza lub zarabiasz w niej za mało
  • boisz się rozpoczęcia własnej działalności nawet wtedy, gdy ryzyko strat jest małe, a od dawna o tym myślisz
  • nie masz odwagi wreszcie pójść i zrobić prawa jazdy
  • boisz się zrobić "ten krok" i oświadczyć się partnerce, którą kochasz lub powiedzieć co czujesz naprawdę do swojego przyjaciela/przyjaciółki (zakochałeś/łaś się i wierzysz, że tamta osoba również)
  • boisz się podejmowania nowych wyzwań mimo że wiesz, że może to wyjść na lepsze

To nagranie będzie dla Ciebie rozwiązaniem. Jest to najdłuższe pod względem ilości sugestii nagranie, które jest upublicznione w ramach serwisu na ten dzień.

Trans użyty w nagraniu to "Podróż kosmiczna".

Format: MP3 192kbps
Rozmiar: 31,8MB
Czas nagrania: 27:58
Pobierz
Facebook