Hipnoza: regresja wcieleniowa (reinkarnacyjna)

07 02.2014
Hipnoza: regresja wcieleniowa (reinkarnacyjna) w formie nagrania mp3

Regresja wcieleniowa (reinkarnacyjna) to jeden z tych tematów hipnotycznych, który zawsze będzie wszystkich interesował - niezależnie od wiary, przekonań, czy wrodzonego sceptycyzmu. Nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi, czy wizje tego rodzaju można uznać za obiektywne. Hipnoza nie rozwieje wszelkich wątpliwości, gdyż nawet nie jest to celem tego nagrania. Regresję należy potraktować przede wszystkim jako świetną rozrywkę i ciekawe doświadczenie ze swoim umysłem. Wizje z regresji wcieleniowej potrafią być bardzo realistyczne i silnie oddziałują nieraz na psychikę. W trakcie nagrania możesz widzieć wydarzenia, które będą pozostawiały po sobie silne emocje i zapewne wiele pytań. Przede wszystkim: warto zachować odpowiedni dystans.

Jeśli w trakcie nagrania za pierwszym podejściem przeżyjesz wyłącznie wydarzenia obecnego życia, a nie pojawi się żaden obraz przeszłych wcieleń, to najlepiej zrobić sobie parudniową przerwę i wrócić do tematu później. Jeśli wizje nie będą przy pierwszym podejściu pełne i realistyczne, to nie ma potrzeby się przejmować. Każde, ponowne wysłuchanie może znacząco poprawić doświadczenie przeszłych wcieleń.

Przed wysłuchaniem nagrania pamiętaj o tym, że może ono wywołać w trakcie słuchania lub parę godzin później silne emocje. Jeśli do czegoś takiego dojdzie, to najlepiej dla Ciebie będzie po prostu przeczekać te stany. Same znikną po jakimś czasie.

Trans użyty w nagraniu to "Świątynia podświadomości".

Format: MP3 192kbps
Rozmiar: 41,0MB
Czas nagrania: 40:30
Pobierz
Facebook