Trans: deszcz na łące

17 01.2014
Hipnoza: jak wejść w stan transu za pomocą wizualizacji łąki

Kolejne nagranie do medytacji i samodzielnego uzyskania stanu transu hipnotycznego. Jest to wycięty początek nagrania na pozbywanie się bezsenności, które jest na stronie.

Przygodę z wizualizacją w transie rozpoczniesz o dźwięków typowych dla łąki - świerszcze, ptaki, czasem trawa. Potem stopniowo atmosfera miejsca zacznie się zmieniać i usłyszysz, jak zaczynają się opady. Całość zostanie wzbogacona o pojawiający się w trakcie deszczu podkład dźwiękowy, który będzie dobrze uzupełniał dźwięk opadów, nie dominując przy tym całości. Na koniec opady się staną jeszcze intensywniejsze, a wraz z tym zaczniesz słyszeć dźwięki piorunów.

Wprowadzanie w trans zostało wydłużone do ponad 20 minut, w trakcie których deszcz będzie narastał coraz bardziej. W nagraniu nie ma sugestii wyprowadzających ze stanu transu po to, żeby można go było wykorzystać praktycznie dla własnych potrzeb, czy po prostu kontynuować wizualizację, ciesząc się doświadczeniami. W szczególny sposób całość powinna oddziaływać na zmysł słuchu, wyobrażenie przestrzeni oraz wrażenie temperatury i wilgotności.

Format: MP3 192kbps
Rozmiar: 27,2MB
Czas nagrania: 20:28
Pobierz
Facebook