Łukasz J. o nagraniach ze strony

16 07.2024

Mam styczność z autohipnozą od około roku. Dzięki tym nagraniom zmieniłem swoje życie od podstaw. Słuchałem między innymi:

  • Pewność siebie pod kontrolą
  • Wystąpienia publiczne

Dzięki temu nagraniu zwiększyłem zdecydowanie swoją pewność siebie i tym samym zwiększyłem swoje powodzenie u kobiet (i to o baaardzo wysoki poziom). Zacząłem sam podchodzić do dziewczyn na ulicy i biorę od nich normalnie numery :). A do najprzystojniejszych nie należę :)

Pokochaj swoją pracę - dzięki temu nagraniu zdecydowanie dużo lepiej i przyjemniej spędzam czas w pracy. Nie narzekam na nic tylko robię swoje :). Jestem w 100% wyczilowany, bez nerwów. Czas także dzięki temu szybciej leci :).

  • Motywacja bez granic
  • Prawo przyciągania

Te dwa nagrania sprawiły, że myślę i czuję się jak biznesmen, który musi tylko wykorzystywać szanse jakie daje mi świat - a jest tego dużo więcej niż wcześniej. Okazje dosłownie do mnie napływają!! Hajs płynie jak rzeka!! Mam co chwilę nowe pomysły na biznes. Nie boję się inwestować pieniędzy w dane pomysły - dużo chętniej ryzykuję.

  • Pokochaj siebie

To nagranie także zwiększyło moją pewność siebie. Wyzbyłem się wszelkich kompleksów, a pewność siebie i to że akceptujesz samego siebie jest kluczem do skutecznego podrywu :)


Nagrania polecam dosłownie wszystkim (nawet tym bez większych problemów) chociażby ze względu na czill i fakt, że dużo lepiej się wysypiam i mam dużo energii życiowej.


Pozdrawiam Łukasz J.

Facebook