Spokojny sen po ciężkim dniu. Koniec z bezsennością.

10 01.2014
Hipnoza jako sposób na bezsenność: spokojny sen po ciężkim dniu (nagranie do autohipnozy)

Hipnoza w walce z bezsennością. Nagranie jest pierwszym z dwóch dedykowanych nagrań do radzenia sobie z bezsennością. Jest wiele sposobów na bezsenność. Niektóre są mniej, inne bardziej skuteczne. W mojej ocenie autohipnoza jest najlepszym podejściem dla osób, u których bezsenność pojawia się dosyć często. W tym nagraniu cała uwaga poszła na ten rodzaj bezsenności, który jest związany z emocjami minionego dnia. Czasem nadmierne zaangażowanie emocjonalne w wydarzenia dnia sprawia, że nie jesteśmy w stanie zasnąć zdrowym snem. Jesteśmy wtedy zbyt rozbudzeni oraz za bardzo skoncentrowani na potoku myśli, które się pojawiają w trakcie prób zaśnięcia. Nagranie pomoże Tobie poradzić sobie z tymi dwoma, najistotniejszymi problemami zwykłej bezsenności (jednej nocy).

Jeśli masz problemy nie tylko wynikające z emocji danego dnia, ale problem z bezsennością jest u Ciebie nagminny, to nagranie również może Tobie pomóc. Za jakiś czas na pewno się pojawi niemniej dodatkowe nagranie, dedykowane osobom o bardzo regularnym i długotrwałym problemie bezsenności (powyżej 3 tygodni czas trwania, często związany z ciężką, nieuleczalną lub śmiertelną chorobą).

Nagranie powstało jako część promocji strony na serwisie treningantystresowy.pl. Serdecznie zapraszam do odwiedzin również i tamtego serwisu.

Trans, który został użyty w tym nagraniu to "Łąka w czasie deszczu". Są to te same sugestie, co w nagraniu na motywację, ale ogólna jakość wykonania jest wyraźnie lepsza (ze względu na akustykę i lepszą intonację).

Format: MP3 192kbps
Rozmiar: 35,1MB
Czas nagrania: 25:28
Pobierz
Facebook