Hipnoza i autohipnoza - nagrania hipnotyczne za darmo!

18 06.2012

Przypadkiem, bądź celowo trafiasz na stronę z darmowymi nagraniami hipnotycznymi w formacie mp3. Strona jest poświęcona wyłącznie autohipnozie pośredniej, do której potrzebujesz jedynie dowolnego odtwarzacza mp3, komputera, bądź wieży hi-fi z obsługą mp3. Wystarczy, że założysz słuchawki i będziesz podążać za poleceniami w nagraniu, a wejdziesz w stan autohipnozy. Dzięki niemu doświadczysz różnych ciekawych zjawisk hipnotycznych, oraz przede wszystkim będziesz mieć możliwość dokonania w sobie zmian.

Zanim zaczniesz przygodę ze swoim umysłem miej na uwadze kilka kluczowych spraw:

  • Dowiedz się więcej o ograniczeniach takich rozwiązań, ale również i o ich przewadze w niektórych aspektach, klikając tutaj.
  • Czytaj opisy do nagrań - one naprawdę wiele wyjaśnią i pomogą Ci w uzyskaniu najlepszych efektów.
  • Podziel się swoim feedbackiem w wiadomości prywatnej (mailowo) lub pisząc do mnie na gadu-gadu.
  • Przekonaj się, jak to wszystko działa - po prostu skorzystaj z materiałów ze strony. Oczywiście: każdy jest inny, a więc takie nagrania są tylko pewną generalizacją, ale (co najważniejsze) każde z nich jest w pełni bezpieczne.

Kiedy już zachwycisz się możliwościami, jakie daje autohipnoza z nagrań, to być może zechcesz również wziąć udział we współtworzeniu strony. Jeśli jesteś z Warszawy i nie wstydzisz się swojego głosu - napisz do mnie. Chętni z Warszawy i okolic są mile widziani. :) O obróbkę końcową materiału zadbam już ja. Tekst do nagrywania mogę również dostarczyć. Będę też otwarty na propozycje z Twojej strony.

 

Zapraszam do przeglądania zawartości strony. Polub też naszą świeżą stronę na facebooku i bądź na bieżąco z nowościami:
www.facebook.com/nagraniahipnotyczne

Facebook