× Różne podejścia do hipnozy bezpośredniej, strategie, pytania dotyczące hipnozy

Jedzenie w nocy i zle spanie

2 lata 2 dni temu #118 przez Bodzio
Witam serdecznie Mam pewien problem i chciałbym sie zapytac jakie nagrania sluchac zeby sobie pomoc, otóź bardzo zle spie w nocy i chodze do lodówki podjadać np zasypiam przed 24 a budze się za godzine i musze sie najeść. Gdy sie najjem ide spać i rano czuje sie bardzo zle taki pełen sniadanie jem pózno.Niemoge sobie poradzic z ta sytuacja staram sie najadać zeby w nocy nie wstawac mówię sobie przed zaśnieciem ze bede spał i rano sie zbudze a tu jakby za godzine ktos mnie budzil zebym zjadl cos.Przez to caly czas walcZe z nadwaga waźe 107 kg mam nadcisnienie i cukier podwyzszony, myslebze jakbym wieczorem nie jadl tyle a w nocy wogole to a waga by spadala.Moze to podświadomie gdzies mam zakodowane napomkne jeszcze ze pracuje na zmiany tzn nocki popołudniowki tez,moźe to jest przyczyna.Prosze o jakąs porade

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

1 rok 7 miesiąc temu #179 przez Hipopotam
Ideałem by było sporządzenie sobie własnej sesji autohipnotycznej. Czyli typowy proces usypiania, sugestie właściwe te dotyczące zdrowego odżywiania się i na koniec zakończenie sesji bez wybudzania ale z przejściem do normalnego snu.
Dostępne w sieci pliki mp3 zwykle kończą się wybudzaniem na końcu. I to w przypadku radzenia sobie z bezsennością może przeszkadzać. Po prostu budzimy się nagle bez chęci do zaśnięcia. Ale nawet to może nie być przeszkodą gdy szybko spróbujemy usnąć wykorzystując osiągnięte wcześniej rozluźnienie ciała.
Mi to przez jakiś czas wystarczało zanim nie nauczyłem się opracowywać i wykonywać własnych nagrań.
Można się pokusić o wycięcie z gotowej sesji sugestii wybudzających.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Michał
Czas generowania strony: 0.128 s.
Facebook