× Różne podejścia do hipnozy bezpośredniej, strategie, pytania dotyczące hipnozy

Radykalne nagranie

3 lata 3 miesiąc temu #64 przez hipek
Witam,
chodzi mi cały czas po głowie jak stworzyć nagranie które zadziała radykalnie i od razu. Chciałbym sobie ułożyć nagranie tak żeby zmienić jedno wybrane przekonanie i po wyjściu z transu żeby ono już było częścią mojego systemu przekonań. Do tej pory nic radykalnie nie udało mi się zmienić. Chciałbym naprawdę się przekonać że jakieś przekonanie na dobre się zmieniło, tak żeby mnie wyrwało z butów z wrażenia. Znacie jakieś nagranie które zmienia coś od razu? :)

Zastanawiam się czy podczas podawania sugestii, na końcu każdej z nich dać jakieś polecenie w stylu "to już jest częścią ciebie i im bardziej będziesz chciał to zmienić to tym bardziej te nowe przekonanie będzie się umacniać".

Chodzi tu bardziej o konkretne spranie mózgu zamiast dyskutowanie i proszenie podświadomości czy zechce zmienić postrzeganie czegoś czy nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 3 miesiąc temu #65 przez Michał
Radykalne i błyskawiczne efekty niektórzy uzyskują, ale wszystko zależy od tematu nagrania i od osoby. Zmiany szybkie są najbardziej możliwe w spotkaniu bezpośrednim. Mimo to nawet wtedy (choćby nie wiem, jak hipnotyzer się zarzekał, że jest inaczej) nie ma osoby, która umiałaby te zmiany wprowadzić u każdego szybko, a nawet wprowadzić je w perspektywie czasu. Nadal znajdą się jednostki, którym hipnoza po prostu nie pomoże lub będzie to wymagało zbyt dużej ilości czasu, żeby był sens działania w tym kierunku za pomocą tego narzędzia. Nie ma ani jednego hipnotyzera w Polsce, który zaprzeczałby tej regule poprzez swoje praktyczne wyniki. Jeśli jakikolwiek by powiedział cokolwiek innego - bez problemu wskazałbym nazwiska konkretnych osób, które go spotkały i spotkanie nic im nie dało w kontekście zmiany osobistej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 3 miesiąc temu #66 przez hipek
Czyli na wybrane osoby nie zadziała w ogóle?
Co może za tym stać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 3 miesiąc temu #67 przez Michał
Różnie - tyle możliwości, ilu ludzi niepodatnych. Z prawdopodobnych:
1. Brak zaufania do ludzi.
2. Strach przed byciem zmanipulowanym/zmanipulowaną.
3. Strach przed samą hipnozą.
4. Traumy z przeszłości, które wpływają na powyższe trudności np. zgwałcona dziewczyna może być mniej podatna na hipnozę, którą prowadzi facet.
5. Najbardziej trywialna możliwość: każdy jest inny, każdy ma inne połączenia neuronowe w mózgu. Tak jak niektórzy mają np. lepszą pamięć i koncentrację, tak niektórzy będą mieć lepsze predyspozycje do hipnozy, a inni gorsze.
6. W wielu przypadkach da się nad tym popracować na tyle, by można było z kimś zrobić naprawdę dużo w hipnozie. Zazwyczaj da się zrobić więcej, niż uważa większość hipnotyzerów, którzy nie mieli z daną osobą efektów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2 lata 10 miesiąc temu #84 przez tentyp007
Mam jedno bardzo mocne nagranie (magnes seksualny), tylko innego autora. Jeżeli jesteś zainteresowany to się odezwij pw. Nie wiem tylko czy interesuje cie taka tematyka :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

2 lata 10 miesiąc temu #89 przez Tomasz Przybyszewski
@up

mógłbyś podzielić się owym nagraniem? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Michał
Czas generowania strony: 0.150 s.
Facebook