× Inne tematy, związane z nagraniami

Ilość odsłuchiwanych nagrań.

3 lata 7 miesiąc temu #17 przez hipek
Witam,
ile nagrań można odsłuchiwać jedno po drugim?
Przykładowo mam 2 różne nagrania i chciałbym je odsłuchać przed snem. Najpierw pierwsze nagranie a potem po wyjściu z transu od razu to drugie. Czy jest to dobry pomysł? Istnieje coś takiego jak przepełnienie podświadomości informacjami? Czy w takim przypadku programowanie będzie mniej efektywne? Mam możliwość odsłuchiwania nagrań jedynie przed snem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

3 lata 7 miesiąc temu #18 przez Michał
Według mnie, jeśli nagrania stanowią integralną serię, a publicznie jest dostępna tylko jedna seria (do tego nie jest przystosowana do tego celu) to można słuchać ich tak by łącznie czas nie przekraczał 2-3 godzin. W przypadku niezależnych nagrań, nawet na ten sam cel: nie więcej niż 2 z rzędu zalecam, a 3 to absolutne maksimum. Przed snem, poza nagraniami na świadome śnienie, nie polecam słuchania nagrań. Mniejsza skuteczność sugestii, bo zaczynamy odpływać i zasypiać. Nagrania słuchane świadomie zadziałają lepiej.

Istnieje coś takiego jak przepełnienie podświadomości informacjami?

W pewnym sensie. Po za dużej ilości sugestii wydajność ich realizowania drastycznie spada - jak przetrenowanie mięśni powoduje, że trening zaczyna mieć odwrotny skutek i zadaje jedynie ból fizyczny, bez postępów.
The following user(s) said Thank You: napek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Michał
Czas generowania strony: 0.271 s.
Facebook