× Inne tematy, związane z nagraniami

Szukam czegoś takiego

5 miesiąc 5 dni temu #220 przez Alex Strifr
Jak w temacie. Nie wiem czy jest na stronie głównej. Szukałem całe 17 stron ale nic ciekawego nie było.
Mianowicie o co mi chodzi.
Jakieś nagranie mocne dzięki któremu mógłbym przychamować trochę swoje ego i pohamować agresję słowną. Plus drugie nagranie jakiego szukam to coś mocnego co dałoby kopa do wyjścia z depresji.
Co kilka tygodni mam jej Nawroty. Radzę sobie z tym ale coraz ciężej jest.
Jak sporo problemów w życiu jest. To takie są skutki niestety.
Pierwsze nagranie potrzebuję bo nie potrafię często ostatnio przyjąć krytyki na swój temat. A nikt idealny nie jest i popełnia błędy. I jak ktoś zaczyna trochę sobie za dużo pozwalać i wyzywa mnie bez powodu.
To zaczyna się odzywać moje ego. Zauważyłem to, bo od najmłodszych lat byłem bardzo spokojnym człowiekiem. Wręcz bez konfliktowym. Wszelkich awantur unikałem. Teraz ja tylko jakaś się pojawi, to sprawia mi przyjemność gnoić innych z błotem. Za to że zarzucają mi zazwyczaj rzeczy które miejsca nie mają.
Wtedy już mi hamulce puszczają i w dwóch językach nawet potrafię ludzi mieszać z błotem konkretnie.
Wiem że nigdy tak nie postępowałem. I to moje ego mnie podpuszcza i zaczyna mną sterować w perfidny sposób.
Chciałbym to ukrucic.
Kto ma lub stworzyłby jakieś mocne nagrania których potrzebuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

5 miesiąc 2 dni temu #221 przez Davido
Strasznie naknociłeś tutaj, niestety (na razie) nie ma nagrań na wszystkie problemy tego świata, może kiedyś powstaną, mnie osobiście bardzo pomogło wiele z tutaj dostępnych, zwłaszcza na Radzenie sobie po nieudanym związku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Michał
Czas generowania strony: 0.114 s.
Facebook